- Podrobnosti
- Ogledov: 1737
V nedeljo, 25. junija, smo pri maši ob 9.00 uri imeli srečanje bolnih, onemoglih in starejših nad 75 let. Pri sveti maši smo podelili bolniško maziljenje, po maši pa smo še imeli druženje na samostanskem dvorišču.
- Podrobnosti
- Ogledov: 1762
V ponedeljek 5. junija je v refektoriju minoritskega samostana sv. Petra in Pavla potekalo skupno srečanje članov župnijsko pastoralnih svetov iz ptujskih župnij (sv. Jurij, sv. Peter in Pavel in sv. Ožbalt). Po uvodni molitvi je potekalo delo po skupinah. Člani ŽPS so podali rafleksijo preteklega pastoralnega leta in razmišljali tudi za naprej (možnosti povezovanja, sodelovanja). Po končanem delu je sledilo še prijetno druženje v kleti samostana.