- Podrobnosti
- Ogledov: 1422

Letošnja cvetna nedelja je bila nekoliko drugačna od prejšnjih, ko smo v cerkev prinesli presmece in jih je duhovnik blagoslovil. Zaradi epidemije koronavirusa smo morali ostati doma in spremljati sveto mašo na TV ekranih. Na pobudo katehistinj smo si kljub temu naredili presmece in z njimi sodelovali pri maši. Duhovnik jih je blagoslovil, mi smo jih pa pokropili z blagoslovljeno vodo.
- Podrobnosti
- Ogledov: 1331

V soboto 28.12.2019 je naša župnija organizirala izlet v Božični Vojnik.