Cel mesec maj so se otroci in odrasli zbirali pri majniški pobožnosti - šmarnic. Vsak dan smo jih imeli pri svetem Roku ob 18. uri in v kloštru ob 19.30 ter ob ponedeljkih, sredah in petkih v Spuhlji ob 19. uri. Skupaj smo častili našo nabeško mater Marijo s pesmijo in molitvijo rožnega venca in litanij. Prebirali smo šmarnična razmišljanja z naslovom Pomembne reči, ki jih je napisala Darja Kastelic. Šmarnice smo zaključili z družabnim srečanjem v soboto, 31. maja 2014, ob 16. uri, ko smo najzvestejšim šmarničarjem podelili tudi nagrade.
Šmarnice 2014
- Podrobnosti
- Ogledov: 1415